Міжкімнатні двері PORTA каталог Олімп

Міжкімнатні двері PORTA


Компанія на ринку дверей вже з 1995 року. PORTA проектує двері на основі найвищих стандартів та сучасних тенденцій дизайну. Менеджери компанії постійно контролюють розвиток технології та зміни дизайну. У кожному випуску каталогу PORTA ви можете знайти унікальні нові моделі дверей та сучасні дизайнерські рішення. Двері PORTA - це якість та безпека. Сертифікати, отримані в Будівельно-дослідному інституті, підтверджують високий рівень нашої продукції. Нашою причиною для гордості є технічні двері, які своїми параметрами та адаптованістю до конкретних інвестицій дозволяють архітекторам та інвесторам самі здійснювати навіть найсміливіші проекти. Для виготовлення дверей ми використовуємо компоненти, які нам постачають світові лідери. Ми слухаємо голос архітекторів. Ми робимо все для того, щоб двері PORTA відповідали своїм дизайнерським потребам. Магазин Олімп в місті Ковелі має найбільший вибір сучасних моделей польских дверей PORTA, а наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати двері з Польщі для будь-якого інтер'єру/

Дверне полотно виготовлене з дерев'яного каркасу та обкладене двома плитами HDF. Ззовні плити HDF ламіновані покриттям в колір і текстуру, яку ви підібрали. В стандартний комплект міжкімнатних дверей PORTA входить: полотно, врізний або магнітний замок і петлі. Під замовлення можна зробити вентиляційні вирізи для дверей в ванну кімнату.

В магазині Олімп ви можете вибрати необхідну для вас модель і замовити міжкімнатні двері PORTA з доставкою в найшвидший термін.