Гаражні ворота Алютех купити у Ковелі
Гаражні ворота Алютех купити у Ковелі

Гаражні ворота Алютех


Магазин Олімп-двері-вікна-ворота здійснює заміри, замовлення, доставку та монтаж секційних гаражних воріт компанії Alutech (Алютех).

Алютех - компанія, яка кожного року продає більше 200 000 комплектів гаражних воріт і є яскравим прикладом надійності і ефективності впровадження виробництва.

Секційні гаражні ворота монтуються на базі сталевих направляючих, механізму балансування (торсіонних пружин або пружин розтягу) і сталевих сендвіч-панелів заповнених поліуретановою піною. Основною перевагою секційних гаражних воріт над звичайними - є їх компактне розташування під потолком гаража при відкриванні, що в свою чергу не потребує вільного простору перед гаражем для відкриття звичайних воріт. Безумовно доукомплектація гаражних воріт системою автоматичного відкривання Faac або Came значно підвищує рівень комфорту від користування. Наші спеціалісти виконують монтаж гаражних воріт в Ковелі на високому професійному рівні, забезпечуючи доставку, монтаж та гарантійне осблуговування гаражних секційних воріт Алютех.

Компанія Алютех виготовляє різні типи воріт для використання на багатьох будівельних майданчиках. Це гаражні ворота Prestige, гаражні ворота Trend, а також лінійка промислових воріт Алютех для комерційних підприємств, автомийок та автосервісів.